Yüksek Basınç
Hidrolik Teknolojileri

www.hidrommakine.com

Hizmetler

 

Tamir ve Bakım Hizmetleri

 

 

Hidrom’un ana faaliyet konusu, sektörün 700 bar ve üzeri basınçta çalışan hidrolik ürün ihtiyaçlarına proje, ürün ve sistem bazlı çözümler sunmaktır.

Sunduğu tüm hidrolik ürün ve sistem çözümlerinde, yetkili bakım ve servis hizmetini garantili olarak vermektedir.

Hidrom aynı zamanda, kendi markalarının haricindeki diğer tüm markalarda, her türlü hidrolik silindir (kriko), el pompası, hidrolik güç ünitesi ve diğer hidrolik ürünler için tamir-bakım hizmeti de vermektedir. Tamir ve bakım hizmetleri 1 yıl garantilidir.

Tamir ve bakım işlemlerinden önce gerçekleştirilen arıza tespiti ve raporlama da dahil tüm faaliyetlerde, tamire gelen ürün müşteri mülkü kapsamında değerlendirilir ve müşterinin onayı alınmadan ürün üzerinde işlem gerçekleştirilmez. Yapılacak tüm işlemler, detaylı teknik rapor ile müşteri onayına sunulur.

Saha Uygulamaları ve Diğer Hizmetler

Eti Alüminyum Tesisleri / Trafo Kaldırma
240 ton (4 adet 60 tonluk hidrolik silindir)
  Hidrom Mühendislik Makine Hidrolik Sistemler, uzun yıllar içinde bulunduğu sektör ve endüstri sayesinde oluşturduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile; müşterilerinin her türlü saha uygulamalarında, birçok alanda faaliyet göstermekte ve onlara çözüm ortağı olmaktadır.

Çözüm ortağı olduğu sektörler arasında; çimento, demir çelik, maden tesisleri, termik santraller, rafineriler vb. bulunmaktadır.


Hidrom’un gerçekleştirdiği faaliyetlerden bazıları;

Torklandırma hizmetleri
Yük kaldırma hizmetleri
Hidrolik projelendirme hizmetleri
Hidrolik sistem kurulumları
Hidrolik sistem kiralama hizmetleri
Gürcistan / Köprü Kaldırma
1200 ton (4 adet 300 tonluk hidrolik silindir)
Tüpraş Kırıkkale / Vagon Kaldırma
20 ton (1 adet 20 tonluk alüminyum hidrolik silindir)