Yüksek Basınç
Hidrolik Teknolojileri

www.hidrommakine.com

Hakkımızda

Hidrom Mühendislik Makine ve Hidrolik Sistemler’in ana faaliyet konusu, sektörün 700 bar ve üzeri basınçta çalışan, yüksek ve ultra yüksek basınç hidrolik ürün ihtiyaçlarına proje, ürün ve sistem bazlı çözümler sunmaktır.

Sunduğu başlıca yüksek basınçlı ürünler; hidrolik silindirler, hidrolik güç üniteleri, hidrolik el pompaları, hava tahrikli ayak pompaları, hidrolik flanş ekipmanları, tork anahtarları, hidrolik hassas kaldırma ekipmanları, hidrolik hortumlar, hızlı birleştirme kaplinleri, manometreler, çekvalfler, debi ayarlayıcı valfler, dağıtıcılar ve yardımcı ekipmanlardır.

Hidrom’un sunduğu tüm hidrolik silindirler ASME B-30.1 ve ISO 10100 standartlarına uygun olacak şekilde imal edilmektedir. Tüm ürünler CE belgeli ve 2 (iki) yıl garantilidir.

Hidrom aynı zamanda, sektörde uygulamaya özel ürün ve sistem çözümleri de üretir.

Hitap edilen sektörler ve işletmeler arasında; çimento fabrikaları, demir çelik fabrikaları, termik santraller, rafineriler, doğalgaz işletmeleri, zemin etüd firmaları, inşaat firmaları, iş makinası servisleri, tersaneler, test cihazı üreticileri, demir yolları işletmeleri, ahşap entegre tesisleri, madencilik firmaları, çelik konstrüksiyon firmaları vb. bulunmaktadır.

Hidrom’un yüksek ve ultra yüksek basınç hidrolik ürünleri ile çözüm sunduğu uygulamalardan başlıcaları; senkron kaldırma sistemleri, bulon çektirme, fore kazık deneyleri, ağır tonajlı yük kaldırma, köprü ve viyadük kaldırma, çimento ve demir çelik gibi fabrikalarda ve termik santrallerde bakım amaçlı yük kaldırma faaliyetleri ve kuvvetin her türlü ihtiyaç olduğu tüm uygulamalardır.

Hidrom, müşterilerine sunduğu tüm ürün ve sistem çözümlerinde, satış sonrası faaliyetlerini 7/24 hizmet politikasıyla koşulsuz sürdürmektedir.

Hidrom’un çalışma sistematiğinde, müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz tanımlama ve gerçekleştirdiği faaliyetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı temel alınmaktadır.

Misyonumuz
Teknolojik, yenilikçi ve uzun ömürlü ürünlerimizle; sektörün yüksek basınç hidrolik silindir ve ekipmanı ihtiyacına yönelik olarak ürün, proje ve sistem bazlı çözümleri en hızlı şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz
Dinamik firma yapımızı koruyup, sürekli kendimizi geliştirerek; hitap ettiğimiz sektörlerde en çok güven duyulan ve en çok tercih edilen marka olmaktır.